inżynier elektryk
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Warszawa, Mazowieckie

praca 11 lipca, 12:41

Opis stanowiska

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. zatrudni inżyniera elektryka, zamieszkałego w Rzeszowie lub okolicach do pracy na terenie Warszawy (stałe zaangażowanie Rzeszów, miejsce wykonywania pracy Warszawa). Praca od zaraz, na umowę o pracę, ciekawe budowy, możliwość rozwoju - awansu, szkoleń na koszt firmy, zdobycia nowych uprawnień (np. budowlanych) itp. Samochód służbowy , telefon komórkowy, laptop. Wykształcenie kierunkowe (inżynier elektryk) lub pokrewne. Staż pracy nie jest wymagany. Nocleg zapewniony. Atrakcyjne warunki wynagradzania. Oprócz wynagrodzenia zasadniczego, pracownik otrzymuje dietę za każdy dzień podróży służbowej, oraz dodatek za pracę przy komputerze. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia do omówienia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Podania, życiorysy proszę składać na adres mailowy : kadry@elektromontaz.com.pl lub osobiście w Rzeszowie ul. Słowackiego 20 pok.401.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • prowadzenie budowy (w zakresie elektrycznym) pod nadzorem kierownika budowy

Wymagania

  • • wykształcenie kierunkowe elektryczne lub pokrewne• gotowość do pracy w oddlegowaniu

Oferujemy

  • • atrakcyjne zarobki, tel. komórkowy, laptop, samochód służbowy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae