Specjalista techniczno-handlowy w branży instalacyjnej
HTI BP Sp. z o.o. POŁUDNIE Sp. k.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 lutego, 09:14

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku zajmuje się stacjonarną obsługą klienta poprzez zapewnienie dostaw materiałów na realizowane przez niego inwestycje. 1.bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień, 2.doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert, 3.obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego 4.kontakty i negocjacje z dostawcami,

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień,
  • doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert,
  • obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego
  • kontakty i negocjacje z dostawcami,

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • praktyczna znajomość Ms Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Inżynieria Środowiska

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Solidne wsparcie we wdrożeniu
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji lidera na rynku
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Możliwość przyszłej relokacji ( odziały w całej Polsce )
  • Możliwość awansu
  • Pakiety medyczne
  • Multistport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Informacje dodatkowe

  • Wysyłając aplikacje wyraża Pani/Pan świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie w toku procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez HTI Południe, ul. Instalatorów 1, 32-085 Modlniczka wszystkich danych osobowych zawartych w przekazanych Spółce przez Panią/Pana dokumentach (w tym w CV i liście motywacyjnym). Dane, o których mowa powyżej będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje.

Curriculum vitae