Inżynier budowy - inżynieria środowiska
P.U. EKOKAN Sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie

praca 11 lipca, 09:47

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Nadzorowanie i koordynacja robót prowadzonych na budowie • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem oraz projektantami.• Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną• Analiza i nanoszenie zmian w projektach.• Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.• Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót• Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej.• Sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej z wymogami dokumentacji projektowej, umowy na budowę i przepisów prawa• Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej • Przestrzeganie procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.• Wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek Inżynieria środowiska• Gotowość do pracy w delegacji• Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy,• Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość programu AutoCAD

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w cały czas rozwijającej się firmie będącej liderem wśród firm oferujących usługi budowy i modernizacji sieci gazowych w rejonie małopolski. Dzięki współpracy z ośrodkami naukowymi Firma ma dostęp do najnowszych osiągnięć i rozwiązań technicznych.Wykonujemy przejścia podziemne w zakresie średnic DN 100 do DN 2000, według własnej, sprawdzonej technologii, pod drogami, torami, estakadami i budynkami bez konieczności rozbiórki infrastruktury powierzchniowej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae