Kierownik budowy/kierownik robót – budownictwo kubaturowe
WOD-BUD Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 lutego, 10:20

Opis stanowiska

Prosimy o wysyłanie CV na adres email: rekrutacja@wod-bud.com.pl lub kontakt pod nr telefonu 887 021 544.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;
  • Kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną;
  • Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie;
  • Wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót;
  • Udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych;
  • Współpraca z działem kontrolingu i ofertowania.

Wymagania

  • Studia wyższe techniczne – preferowane budownictwo ogólne, konstrukcje budowlane;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD, mile widziane MsProject i programy kosztorysowe (NormaPro itp.);
  • Analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty;
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów;
  • Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Szybkie opanowanie procedur wewnętrznych firmy i procedur odbiorowych na budowie;
  • Dobra znajomość obsługi MS Office;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych;
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju własnego poprzez szkolenia;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);
  • Pakiet socjalny;
  • Karta MultiSport.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • Każde wysłane CV musi zawierać poniższe oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych (dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji):
  • „W związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Kierownik budowy/kierownik robót-budownictwo kubaturowe Rzeszów wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres wynikający z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”
  • Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze CV zostało wykorzystane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, należy dodatkowo zawrzeć oświadczenie o treści:
  • „Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w przyszłych procesach rekrutacji na takie lub podobne stanowiska, przez okres 9 miesięcy. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”

Wynagrodzenie

5000 - 8000 PLN

Curriculum vitae