konstruktor
IGLOOCAR
Dębica, Podkarpackie

praca 22 lutego, 08:15

Opis stanowiska

Igloocar jest wiodącym producentem nadwozi chłodniczych i specjalistycznych. Poszukujemy inżyniera-mechanika do działu konstrukcyjnego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - projektowanie nowych wyrobów oraz doskonalenia istniejącego asortymentu produkcji - dokumentacji 3D i 2D
  • - opracowywanie i nadzorowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów produkowanych przez firmę
  • - nadzór konstrukcyjny nad realizacją produkcji wyrobów i nowych prototypów
  • - współpraca z innymi działami i komórkami produkcji

Wymagania

  • - wyższe wykształcenie techniczne - mechanik
  • - wiedza techniczna z zakresu branży motoryzacyjnej
  • - umiejętność projektowania w programach AutoCad i SolidWorks
  • - bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • - elastyczne godziny pracy
  • - dofinansowanie do nauki języków obcych
  • - karta multisport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

7000 - 9000 PLN

Curriculum vitae