Graphic Designer - praca zdalna
Gowork Serwis Pracy sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 21 lutego, 11:40

Opis stanowiska

Jako Graphic Designer w GoWork.pl wniesiesz świeżość i innowacyjność do naszych projektów marketingowych. Poszukujemy osoby, która emanuje pasją, kreatywnością oraz talentem do opowiadania historii za pomocą unikalnych projektów graficznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie atrakcyjnych wizytówek reklamowych dla klientów.
  • Projektowanie materiałów graficznych dostosowanych do działań online, takich jak mailingi, banery, landing page, prezentacje oraz grafiki do mediów społecznościowych.
  • Kreowanie elementów graficznych dla stron internetowych, które wyróżnią nasze usługi.
  • Przygotowywanie kompleksowych plików produkcyjnych i materiałów do druku, dbając o każdy detal.
  • Kreatywne projektowanie materiałów promocyjnych firmy, takich jak katalogi, ulotki, plakaty, billboardy i inne.
  • Profesjonalna obróbka graficzna zdjęć, celem nadania im unikalnego charakteru.
  • Opracowywanie graficzne wydarzeń wewnętrznych firmy, tworząc wizualne doświadczenia dla pracowników.

Wymagania

  • Znajomość podstaw HTML i CSS.
  • Doświadczenie w projektowaniu grafik dla internetu.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Adobe, takich jak Photoshop, Illustrator, InDesign oraz Figma.
  • Zrozumienie zasad składu i przygotowania materiałów do druku.
  • Śledzenie najnowszych trendów w dziedzinie kreacji graficznych.
  • Pasja do komunikacji wizualnej, ilustracji i infografiki.
  • Kreatywność, zdolność do generowania oryginalnych pomysłów oraz tworzenia nietuzinkowych rozwiązań graficznych.
  • Umiejętności interpersonalne i zdolność do efektywnej pracy w zespole.
  • Dobra organizacja czasu pracy, umożliwiająca skuteczne wykonywanie zadań.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Szkolenia, wdrożenie, stałe wsparcie zespołu.
  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym.
  • Doskonałą atmosferę w zespole.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Spotkania integracyjne.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Żłobek / przedszkole pracownicze.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 10000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae