Konstruktor Elektronik
Perspectiva Solutions Sp. z o.o
Zamość, Lubelskie

praca 20 lutego, 16:33

Opis stanowiska

Firma technologiczna z branży produkcji kontraktowej urządzeń elektronicznych oraz wiązek kablowych poszukuje doktoranta, inżyniera elektroniki do współpracy przy projektach polegających na rozwoju urządzeń elektronicznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie układów PCV
  • Pisanie oprogramowania wbudowanego
  • Pisanie prostych aplikacji desktop dla środowiska Windows
  • Nadzór nad procesem budowy prototypu
  • Testowanie prototypów
  • Debugging

Wymagania

  • Poszukujemy studentów studiów doktoranckich, posiadających tytuł magistra inżyniera. Preferencyjnie z doświadczeniem w przemyśle.

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach komercyjnych

Oferujemy

  • Pracę dodatkową w systemie zadaniowym: wynagrodzenie ustalone z góry za projekt, czasem pracy zarządzasz sam/sama w ramach ustalonego harmonogramu
  • Pracę zdalną
  • Wynagrodzenie uzgadniane każdorazowo per projekt w zależności od zakresu każdego z nich
  • Pracę przy zróżnicowanych tematycznie projektach z wdrożeniem do produkcji

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja

Curriculum vitae