Staż w Zespole Księgowości
MPP | Cyfrowa Foto
Zaczernie, Podkarpackie

staż 20 lutego, 12:14

Opis stanowiska

W MPP | Cyfrowa Foto zapraszamy Cię w niezwykłą podróż do świata, gdzie druk cyfrowy, fotografia i introligatorstwo stają się dziełem sztuki! Jeśli chcesz wziąć udział w tej fascynującej przygodzie, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?
  • obsługą systemu obiegu dokumentów WEBCON;
  • wystawianiem dokumentów finansowo-księgowych (faktury i noty korygujące);
  • wprowadzaniem i księgowaniem dokumentów zakupowych;
  • rozliczaniem płatności za faktury sprzedażowe i zakupowe;
  • bieżącym wsparciem zespołu Księgowości.

Wymagania

  • JEŻELI:
  • jesteś osobą otwartą i komunikatywną,
  • cechuje Cię kreatywność i sumienność,
  • posiadasz umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,

Mile widziane

  • MILE WIDZIANE - jesteś studentem lub absolwentem kierunków:Ekonomia, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość lub pokrewnych,

Oferujemy

  • JAKO NASZ STAŻYSTA/-STKA BĘDZIESZ MIEĆ OKAZJĘ:
  • współpracować ze specjalistami w swoich dziedzinach - jak się uczyć to od najlepszych????,
  • zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu księgowości,
  • brać udział w ciekawych projektach,
  • zdobyć doświadczenie zawodowe w globalnie działającej firmie,
  • skorzystać z atrakcyjnych zniżek pracowniczych na nasze fotoprodukty.

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka

Curriculum vitae