Praktyka w dziale BHP i ochrony środowiska
LISI AEROSPACE Creuzet Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 20 lutego, 11:54

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • udział w prowadzeniu audytów z zakresu normy ISO 14001
  • przeprowadzenie analizy środowiskowej w oparciu o aspekty środowiskowe z uwzględnieniem koncepcji cyklu życia wyrobu
  • poznanie metody oceny wpływu produktów na środowisko od momentu pozyskania surowców do jego utylizacji
  • zrozumienie i ocena całego procesu produkcji, dystrybucji, użytkowania i utylizacji produktu pod względem jego wpływu na środowisko naturalne
  • opracowanie cyklu życia wyrobu w formie graficznej i opisowej
  • poznanie hierarchii postępowania z odpadami, zapoznanie z Bazą danych o odpadach (BDO)
  • możliwość uczestnictwa w przygotowaniu dokumentacji szkoleniowej w celu przybliżenia pracownikom wiedzy o środowisku
  • zapoznanie się ze wskaźnikami emisji do środowiska, sposoby prezentacji danych, poznanie obowiązków sprawozdawczych

Wymagania

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku min. 4 godziny dziennie
  • gotowości do nauki i zdobywania wiedzy
  • status studenta/absolwenta

Oferujemy

  • 3-miesięczny bezpłatny staż
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku branży lotniczej
  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu
  • owocowe poniedziałki

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae