Płatny Program Stażowy W Biurze Zarządu
EME Aero Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

staż 20 lutego, 10:21

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie organizacji spotkań i obsługa gości
  • Rejestr wydatków służbowych
  • Obsługa korespondencji wewnetrznej i zewnętrznej – przyjmowanie, rejestracja i dystrybucja poczty i przesyłek kurierskich oraz wysyłka dokumentów
  • Zamówienia i dystrybucja prasy
  • Obsługa firmowej skrzynki mailowej

Wymagania

  • Dostępności w wymiarze 100 – 120 godzin w miesiącu
  • Statusu studenta
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomości programów MS Excel i MS Powerpoint
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i zaangażowania

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy – możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć
  • Stałe wsparcie mentorskie
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej
  • Interns EMEetings, czyli unikatowe warsztaty dla stażystów
  • Partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznej, sprzyjającej współpracy atmosferze
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia od praktyków z branży lotniczej

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae