Praktyka w laboratorium chemicznym
LISI AEROSPACE Creuzet Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 20 lutego, 09:50

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pobieranie i przygotowywanie próbek do analizy
  • oznaczanie stężeń składników kąpieli metodą miareczkowania potencjometrycznego przy użyciu titratora automatycznego
  • sprawdzanie stężenia objętościowego kąpieli
  • sporządzanie roztworu buforowego
  • sporządzanie roztworów do przechowywania i uzupełniania elektrod
  • kalibracja sprzętów kontrolno-pomiarowych: pH-metru, pH- konduktometru, elektrod, spektrometru, fotofluorometru
  • analiza jonów tytanu przy użyciu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej (EDXRF)
  • analiza jaskrawości penetrantów przy użyciu fotofluorometru
  • sporządzanie zapisów z wykonywanych czynników
  • utrzymywanie i konserwacja sprzętu laboratoryjnego

Wymagania

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku min. 4 godziny dziennie
  • gotowości do nauki i zdobywania wiedzy
  • status studenta/absolwenta

Oferujemy

  • 3-miesięczny bezpłatny staż
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku branży lotniczej
  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu
  • owocowe poniedziałki

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • fizyka techniczna
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • technologia chemiczna

Curriculum vitae