Junior Product Manager
Bispol Sp. z o.o.
Głuchów, Podkarpackie

praca 20 lutego, 09:15

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • udział w tworzeniu koncepcji nowych produktów kosmetycznych i parafinowych oraz udoskonalanie produktów już istniejących
  • realizowanie projektów produktowych oraz koordynowanie procesu ich wdrożenia
  • monitorowanie sytuacji rynkowej, trendów oraz działań konkurencji
  • zbieranie informacji o potrzebach klientów, analiza danych i wyciąganie wniosków
  • współpraca przy kreowaniu strategii sprzedaży produktu

Wymagania

  • jesteś studentem ostatniego roku na kierunku związanym z marketingiem
  • chcesz rozpocząć karierę w branży produktów o niezwykłych zapachach
  • Twoim marzeniem jest tworzenie efektownych i oryginalnych produktów
  • masz chęć dołączyć do Teamu nowotworzonej fabryki kosmetyków
  • interesujesz się nowościami, podążasz za trendami oraz swobodnie komunikujesz się w j. angielskim
  • jesteś samodzielny, kreatywny i przedsiębiorczy w działaniach

Oferujemy

  • szansę zdobycia cennego doświadczenia od wykwalifikowanych specjalistów
  • możliwość czynnego uczestnictwa w procesie uruchamiania produkcji kosmetyków
  • udział w ciekawych projektach wdrażania produktów kosmetycznych i parafinowych
  • szansę rozwoju kompetencji poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez firmę
  • możliwość skorzystania z systemu kafeteryjnego spośród oferowanych świadczeń socjalnych, m. in. basen, korty tenisowe, spotkania integracyjne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae