Technik Utrzymania Ruchu
Bochnia, Małopolskie

praca 15 lutego, 14:44

Opis stanowiska

Interesuje Cię branża motoryzacyjna, chcesz zdobyć doświadczenie i rozwijąć się u wiodącego producenta małych silników DC? Jako Grupa Mabuchi Motor dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi i innowacyjności jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów na całym świecie, a nasz oddział Mabuchi Motor Poland stopniowo staje się jednym z największych pracodawców w regionie. WYŚLIJ CV i dołącz do Nas! Aktualnie w związku z procesem stopniowego uruchamiania nowych linii produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko - TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn
  • Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Instalacje i uruchomienia linii produkcyjnych
  • Udział w projektach modernizacji linii produkcyjnych/maszyn
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową
  • Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie do posiłków, kartę Multisport);
  • Transport na trasie Tarnów - Bochnia - Tarnów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae