Płatny Staż W Dziale Finansów
EME Aero Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

staż 15 lutego, 14:22

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie zespołu Należności, Zobowiązań lub Księgi Głównej, które czekają na Ciebie, aby pokazać Ci jak wyglądają procesy w międzynarodowej firmie
  • Księgowanie dokumentów finansowych, np. faktury sprzedażowe, faktury materiałowe, faktury usługowe, korekty, rezerwy za należności
  • Dbanie o efektywną komunikację między wewnętrznymi i zewnętrznymi podmiotami
  • Obsługa systemu księgowego - SAP
  • Pomoc w bieżącej działalności zespołu

Wymagania

  • Dostępność w wymiarze 100 – 120 godzin w miesiącu
  • Status studenta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i zaangażowania
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel

Oferujemy

  • 6-miesięczny płatny program stażowy - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy – możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć
  • Stałe wsparcie mentorskie
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej
  • Interns emeetings, czyli unikatowe warsztaty dla stażystów
  • Partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznej, sprzyjającej współpracy atmosferze
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia od praktyków z branży lotniczej

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae