Praktykant w Dziale Marketingu
OPGK RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 14 lutego, 10:20

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie angażujących i wartościowych treści tekstowych do różnych kanałów komunikacji firmy, w tym strony internetowej, bloga, mediów społecznościowych, newsletterów oraz materiałów promocyjnych.
  • Uczestnictwo w brainstormingach i spotkaniach kreatywnych, aby generować pomysły na treści, które rezonują z naszą grupą docelową.
  • Monitorowanie trendów w branży i aktualności, aby tworzyć aktualne i angażujące treści.
  • Wsparcie w realizacji kampanii marketingowych, w tym przygotowywanie opisów produktów, sloganów reklamowych i treści do kampanii email marketingowych.

Wymagania

  • Zainteresowanie marketingiem cyfrowym i mediami społecznościowymi.
  • Wyjątkowe umiejętności pisania i redagowania tekstów w języku polskim.
  • Podstawowa wiedza na temat narzędzi marketingowych.
  • Kreatywność w tworzeniu treści marketingowych i promocyjnych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.

Oferujemy

  • Oferujemy Ci możliwość pracy, gdzie będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności oraz uczestniczyć w interesujących projektach.
  • Zapewniamy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które będzie dużym atutem w Twojej przyszłej karierze zawodowej.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae