Grafik Komputerowy
OPGK RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 14 lutego, 10:02

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie zespołu projektowego w realizacji bieżących projektów graficznych, w tym przygotowywanie materiałów reklamowych, grafik na media społecznościowe, identyfikacji wizualnych, ulotek, plakatów oraz innych potrzebnych materiałów promocyjnych.
  • Praca z oprogramowaniem graficznym, takim jak Adobe Photoshop, Illustrator, w celu tworzenia i edytowania projektów graficznych.
  • Wprowadzanie poprawek i modyfikacji w projektach.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość Adobe Photoshop i Illustrator.
  • Znajomość Figmy będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość Adobe After Effects mile widziana.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji zadań.
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania.
  • Zainteresowanie najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym.

Mile widziane

  • Mile widziane będzie portfolio zawierające przykłady Twoich prac, które pozwolą nam lepiej poznać Twój styl i umiejętności.

Oferujemy

  • Oferujemy Ci możliwość pracy, gdzie będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności oraz uczestniczyć w interesujących projektach.
  • Zapewniamy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które będzie dużym atutem w Twojej przyszłej karierze zawodowej.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae