Płatny Staż w BorgWarner Poland dla pasjonatów motoryzacji i e-produktów.
BorgWarner Poland Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

staż 13 lutego, 14:03

Opis stanowiska

Jeżeli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych, pasjonuje Cię motoryzacja, a być może nie są Ci obce drobne naprawy mechaniczne, ta oferta jest dla Ciebie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Płatny staż w dziale Utrzymania Ruchu, w Centrum Badawczo-Rozwojowym. Bezpośredni kontakt z e-produktami.

Wymagania

  • Sumienność i dokładność w wykonywanych zadaniach (kalibracjach)
  • Dbałość o powierzony sprzęt pomiarowy, urządzenia pomocnicze i narzędzia.
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych rzeczy.
  • Komunikatywność, i dobra współpraca z różnymi działami.
  • Punktualność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Oferujemy umowę na ok 1 rok, z możliwością przedłużenia. 20-40 godzin tygodniowo, elastyczny czas pracy oraz rozwój osobisty.
  • Benefity tj. udział w wydarzeniach firmowych, dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego i niemieckiego, oraz wiele innych
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae