Projektant/Konstruktor - Domy Szkieletowe ze stali
Weldon Sp. z o.o.
Brzezówka, Podkarpackie

praca 13 lutego, 10:34

Opis stanowiska

Weldon Sp. z o. o. należy do grona uznanych przedsiębiorstw w branży konstrukcji stalowych. Firma specjalizuje się w produkcji kontenerów, budynków modułowych, konstrukcji stalowych oraz ekranów akustycznych. Oferujemy kompleksowe usługi poczynając od projektu, poprzez montaż i serwis. Aktualnie rozwijamy zespół ekspertów odpowiadających za rozwój kolejnej gałęzi naszego portfolio - domów szkieletowych budowanych z lekkiego szkieletu stalowego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe w zakresie potrzeb klienta oraz opracowywanie ofert wykonania konstrukcji budynku szkieletowego
  • ustalanie z klientami firmy szczegółów rozwiązań projektowo – konstrukcyjnych (zmiany w projektach już istniejących oraz przygotowywanie nowych)

Wymagania

  • wiedza praktyczna w dziedzinie konstrukcji budowlanych
  • znajomość środowiska CAD
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • terminowość, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na innowacje

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania 3D
  • uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy, warsztaty)
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do letniego wypoczynku, paczki dla dzieci i pracowników na święta, dofinansowanie pobytu dziecka w zakładowym żłobku i przedszkolu, dofinansowanie do karty MultiSport i inne)
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Curriculum vitae