GRAFIK 2D i 3D FIRMA PATER
Brzysky Company Limited
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 lutego, 15:27

Opis stanowiska

Dla naszego klienta: Zatrudnimy / nawiążemy stałą współpracę ze studentką/em architektury. Współpraca w zakresie projektowania podjazdów, ścieżek/alejek, tarasów - kostka brukowa. Zajmujemy się produkcją kostki brukowej, zależy nam na osobie, która będzie przygotowywała wizualizacje dla naszych klientów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie projektów- nawierzchnie utwardzone, podjazdy, ścieżki i inne nawierzchnie (zestawienie zastosowanych materiałów, wymiarowanie i wyliczenie ilości według projektu),- fotorealistyczne ujęcia/wizualizacje 3D i 2D

Wymagania

  • - dyspozycyjność- znajomość programów- zaangażowanie- zamodzielność- komunikatywność- terminowośc

Oferujemy

  • - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie brukarskiej- możliwość szkoleń- premie uznaniowe i świąteczne- późniejsze zastrudnienie w oparciu o uop

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae