Konsultant ds. przedsprzedaży. telemarketer
OPTeam S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 12 lutego, 11:01

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: telefoniczny i mailowy kontakt z potencjalnymi klientami w celu zainteresowania ofertą firmy w zakresie platformy low-code, generowanie leadów sprzedażowych i przekazywanie ich do wskazanych jednostek organizacyjnych, uzupełnianie i aktualizowanie danych w CRM i systemach towarzyszących, obsługa i przygotowywanie baz danych wg przekazanych wytycznych, prowadzenie zorganizowanych akcji telefonicznych, przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, uczestnictwo w szkoleniach podnoszących zakres wiedzy produktowej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • telefoniczny i mailowy kontakt z potencjalnymi klientami w celu zainteresowania ofertą firmy w zakresie platformy low-code,
  • generowanie leadów sprzedażowych i przekazywanie ich do wskazanych jednostek organizacyjnych,
  • prowadzenie zorganizowanych akcji telefonicznych,

Wymagania

  • komunikatywności, otwartości, systematyczności,
  • znajomości procesów biznesowych.

Mile widziane

  • wykształcenie w obszarach: informatyka/ elektrotechnika/ zarządzanie/ zarządzanie produkcją/ logistyka,

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia i rozwój

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • logistyka
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

4400 - 5100 PLN

Curriculum vitae