Międzynarodowy program stażowy - Graduate Engineering Trainee - GET
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.
Pilawa, Mazowieckie

praca 8 lutego, 12:47

Program Graduate Engineering Trainee - GET otwiera drogę do międzynarodowej kariery w obszarze Integrated Supply Chain i przygotowuje do pełnienia kluczowych ról w AkzoNobel na stanowiskach menedżerskich i eksperckich. Program powstał z myślą o studentach V roku i absolwentach studiów technicznych, którzy poszukują możliwości zdobywania wiedzy i doświadczenia w międzynarodowym środowisku i są gotowi podjąć wyzwania zawodowe w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Europie. Sprawdź jak obecni stażyści oceniają program GET: https://lnkd.in/etyTdCRh

• Udział w realizacji lub samodzielne prowadzenie projektów inwestycyjnych, wdrożeniowych oraz dotyczących optymalizacji procesów, np. produkcyjnych, logistycznych, utrzymania ruchu.
  • Monitorowanie realizacji projektów i koordynowanie pracy zespołów projektowych.
  • Identyfikowanie obszarów doskonalenia i projektowanie rozwiązań we współpracy z interesariuszami.
  • Udział w cyklicznych spotkaniach produkcyjnych, analiza wskaźników wydajności, ustalanie przyczyn awarii, udzielanie wsparcia technicznego.
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy, interesariuszami i dostawcami.

• Status studenta/ki lub absolwenta/ki studiów technicznych, preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna i procesowa, automatyka przemysłowa, logistyka lub pokrewne.
  • Gotowość do zdobywania wiedzy przez praktykę.
  • Chęć podjęcia stałej pracy w jednej z fabryk AkzoNobel w Europie, po ukończeniu programu GET.
  • Umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.

• Udział w międzynarodowym 2-letnim programie stażowym (12 miesięcy w Polsce, 12 kolejnych miesięcy w wybranej fabryce AkzoNobel w Europie).
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole.
  • Rozbudowany program szkoleniowo-rozwojowy i wsparcie mentora.
  • Stałą pracę za granicą, po ukończeniu programu GET.
  • Pomoc w relokacji.

umowa o pracę

student,absolwent

• automatyka i robotyka