Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
Tarnów, Małopolskie

praca 8 lutego, 12:28

Opis stanowiska

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier budowy Miejsce pracy: Tarnów Opis zadań: - Sporządzanie obmiarów powykonawczych - Przygotowywanie dokumentów sprzedaży i dokumentacji rozliczeniowej - Zamówienia materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi - Kontakt z Podwykonawcami oraz ich rozliczanie ilościowe i jakościowe - Zbieranie danych potrzebnych do zachowania ciągłości prac i przekazywanie ich do przełożonego - Wykonywanie prac pomiarowych - Przygotowywanie wymaganych dokumentów rozliczeniowych - Przygotowywanie przejściowych świadectw płatności, technicznej dokumentacji budowy Profil: - Wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego lub posiadanie tytułu zawodowego technika budownictwa - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy przy budowie dróg - Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne - Umiejętność pracy w zespole - Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Pracę w dużej, stabilnej firmie Blisko domu, bez wyjazdów w delegacje Umowę o pracę i pełny pakiet socjalny Prywatną opiekę medyczną Premie za polecenia Pracę na nowoczesnym sprzęcie Możliwość zdobycia uprawnień Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie cv lub kontakt telefoniczny. Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.” lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez wyżej wymienione spółki Eurovia w Polsce prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.” Administratorem danych osobowych są spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, ETF Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce oraz Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą przy ul. Stawowej 18, 59-800 Lubań (dalej: „administrator”).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Sporządzanie obmiarów powykonawczych
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedaży i dokumentacji rozliczeniowej
  • Zamówienia materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • Kontakt z Podwykonawcami oraz ich rozliczanie ilościowe i jakościowe
  • Zbieranie danych potrzebnych do zachowania ciągłości prac i przekazywanie ich do przełożonego
  • Wykonywanie prac pomiarowych
  • Przygotowywanie wymaganych dokumentów rozliczeniowych
  • Przygotowywanie przejściowych świadectw płatności, technicznej dokumentacji budowy

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego lub posiadanie tytułu zawodowego technika budownictwa
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy przy budowie dróg
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
  • Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
  • Program poleceń pracowniczych
  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae