Inżynier elektryk / Asystent inżyniera elektryka
NEXUS ENGINEERING EUROPE SP. Z O.O.
Niepołomice, Małopolskie

praca 7 lutego, 13:27

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie dokumentacji elektrycznej (EPLAN)
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Dobór rozwiązań technicznych oraz komponentów zasilających, sterowniczych, wykonawczych oraz bezpieczeństwa
  • Definiowanie wymagań i założeń projektowych
  • Współpraca z pozostałymi projektantami w zakresie realizacji zadań
  • Czynny udział w montażu i uruchomieniu maszyn
  • Komunikowanie się z dostawcami

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów
  • Znajomość zasad projektowania oraz prefabrykacji szaf elektrycznych
  • Znajomość komponentów automatyki przemysłowej
  • Znajomość języka angielskiego technicznego
  • Znajomość EPLAN Electric P8
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (Pakiet MS Office)
  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia SEP E/D do 1 kV

Oferujemy

  • Stałą umowę na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin
  • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju osobistego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae