Elektryk – Monter
NEXUS ENGINEERING EUROPE SP. Z O.O.
Niepołomice, Małopolskie

praca 7 lutego, 13:10

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych, układów automatyki przemysłowej
  • Prefabrykacja szaf sterowniczych
  • Przygotowanie i wykonanie tras kablowych na maszynach
  • Wsparcie zespołu programistów podczas uruchomienia
  • Kontrola i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń elektrycznych
  • Diagnozowanie usterek w instalacjach elektrycznych i usuwanie bieżących awarii
  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe wykonanie powierzonych zadań
  • Współpracowanie z innymi pracownikami podczas realizacji zadań zawodowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość komponentów automatyki przemysłowej
  • Umiejętność prefabrykacji szaf elektrycznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP E do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stałą umowę na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin
  • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju osobistego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (podstawowy)

Informacje dodatkowe

  • Grupa NEXUS to globalny dostawca rozwiązań w zakresie technologii grzewczych, produkcji i inżynierii dla przemysłu.Europejski oddział specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zautomatyzowanychi zrobotyzowanych stanowisk roboczych dla firm produkcyjnych oraz w budowie i wdrażaniu wysoce zaawansowanych urządzeń montażowych i testujących dla czołowych producentów z branży automotive i nie tylko.

Curriculum vitae