Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 7 lutego, 10:40

Opis stanowiska

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach: Advanced Facilities Water&Environment Transportation Energy&Power Cities&Places Digital Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile. W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym – zaprojektuj z nami swoją ściężkę kariery! Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych (HVAC, wod-kan) w tym modelowanie w 3D; Przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim; Koordynacja projektów z innymi branżami; Uczestniczenie w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym; Jako pracodawca świadomie wspierający osoby z niepelnosprawnościami, przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne ze wszystkimi kandydatami spełniającymi kryteria stanowiska. Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas procesu rekrutacji, skontaktuj się z naszym zespołem recruitmentpoland@jacobs.com Please note that in order to be considered for this position you need to be resident in, or willing to relocate to, the country this position is advertised in, and a. have a current right to work visa in that country, or b. be prepared to go through a work visa process if the hiring manager/business unit is willing to accommodate this.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych (HVAC, wod-kan) w tym modelowanie w 3D;
  • Przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim;
  • Koordynacja projektów z innymi branżami
  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub co najmniej inżynierskie na kierunku inżynieria środowiska i/lub energetyka w specjalności ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja lub wodociągi i kanalizacja (ewentualnie specjalności pokrewne);
  • Dobra znajomość i umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim CAD, takim jak AutoCAD lub Microstation, znajomość oprogramowania do modelowania 3D jak np: Revit MEP, AECOsim, OpenPlant będzie dodatkowym atutem;
  • Podstawowa znajomość branżowych programów obliczeniowych np. do obliczeń strat ciepła, obliczeń hydraulicznych jak np.: InstalSoft, Audytor;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. poziom B2 (w tym słownictwo techniczne dotyczące branży), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia;
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym;
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych, długoterminowych projektach;
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania;
  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30);
  • „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h);
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs;
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością;
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna) ;
  • Dofinansowanie kursu j. angielskiego;
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów;
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae