Specjalista ds. rekrutacji
Axamo Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 9 lipca, 09:17

Opis stanowiska

Naszym klientem jest nowoczesna i rozpoznawalna firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu. W związku z dalszym rozwojem Działu HR oraz struktur firmy poszukujemy doświadczonego specjalisty zainteresowanego objęciem stanowiska Specjalisty ds. rekrutacji. Miejsce pracy: Mielec Dział: HR Wymiar pracy: pełny etat System pracy: jednozmianowy, elastyczny czas pracy Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla
  • Przygotowywanie i publikowanie ofert pracy oraz selekcja napływających aplikacji
  • Prowadzenie procesów rekrutacji metodami bezpośredniego dotarcia do kandydatów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (agencje pracy, biura karier, portale internetowe, bazy kandydatów)
  • Wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych z wykorzystaniem marketingu internetowego i portali społecznościowych
  • Współpraca z kierownikami w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie w obszarze twardego HR (m.in. wystawianie skierowań na badania lekarskie)
  • Realizowanie innych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Wymagania

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji (w wewnętrznym Dziale HR lub w agencji pracy)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • Praktyczna znajomość procesów oraz narzędzi HR w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – łatwość w nawiązywaniu kontaktów, operatywność, samodzielność, kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność planowania zadań i organizacji swojej pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy

  • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Objęcie samodzielnego, perspektywicznego stanowiska i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach branżowych – wewnętrznych, jak i zewnętrznych)
  • Finansowanie nauki języków obcych (lekcje prowadzone przez native speakera)
  • Inne pozapłacowe i płacowe benefity (między innymi dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe