Inżynier budowy/ Kosztorysant (k/m)
PPU Tarizolacja sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie

praca 3 lutego, 17:52

???? Skrupulatne prowadzenie dokumentacji budowy. ???? Sporządzanie dokładnych przedmiarów i kalkulacji robót. ???? Tworzenie precyzyjnych raportów z przebiegu prac. ???? Kompletowanie dokumentacji powykonawczej. ???? Ścisły nadzór nad dostawami materiałów budowlanych. ???? Rozsyłanie zapytań ofertowych.

• ???? Skrupulatne prowadzenie dokumentacji budowy.- ???? Sporządzanie dokładnych przedmiarów i kalkulacji robót.- ???? Tworzenie precyzyjnych raportów z przebiegu prac.- ???? Kompletowanie dokumentacji powykonawczej.- ???? Ścisły nadzór nad dostawami materiałów budowlanych.- ???? Rozsyłanie zapytań ofertowych.

• ✅ Minimum średnie wykształcenie techniczne lub w trakcie nauki.- ✅ Dobra znajomość MS Excel.- ✅ Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.- ✅ Zorientowanie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji.- ✅ Prawo jazdy kat. B.- ✅ Mile widziana znajomość programów CAD, języka angielskiego oraz branży izolacji termicznych.

• ???? Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.- ????‍♂️ Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.- ???? System benefitów: ⛱ Dofinansowanie wczasów, ???? Karty przedpłacone, ???? Ubezpieczenie medyczne Compensa, ???? Ubezpieczenia grupowe na życie.- ????‍???? Dostęp do szkoleń specjalistycznych.

umowa o pracę

student,absolwent

• budownictwo
  • energetyka