Specjalista ds. sprzedaży i relacji z klientami – organizacja wydarzeń
Ipracujzdalnie.pl
Rzeszów, Podkarpackie

praca 31 stycznia, 15:12

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pozyskiwanie wystawców na targi, wydarzenia i eventy
  • budowanie bazy klientów, poszukiwanie i pozyskanie nowych klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • aktywna sprzedaż, w tym delegacje sprzedażowe do siedzib firm na terenie podkarpacia
  • realizacja celów sprzedażowych
  • rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami
  • przygotowywanie i prezentacja ofert odpowiadających potrzebom klientów
  • opieka posprzedażowa nad klientami oraz podczas wydarzeń
  • aktywny udział w organizowanych wydarzeniach

Wymagania

  • umiejętności sprzedażowe / negocjacyjne - minimum 1 rok doświadczenia
  • gotowość do pracy od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, otwartość, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją i samodzielność
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa pakietu MS Office: Excel, Word itp.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae