Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Ipracujzdalnie.pl
Rzeszów, Podkarpackie

praca 31 stycznia, 15:05

Opis stanowiska

Poszukujemy kreatywnego i ambitnego Młodszego Specjalisty ds. Marketingu, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie strategii marketingowej firmy zarówno w środowisku internetowym, jak i tradycyjnym. Tryb pacy: stacjonarny Miasto: Rzeszów Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu Oferta skierowana jest do kreatywnych i zaangażowanych specjalistów ds. marketingu, chętnych do podejmowania wyzwań, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl. W temacie wiadomości prosimy podać "Młodszy Specjalista ds. Marketingu". Jeśli masz pytania, zadzwoń 604 750 930 Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych strategii marketingowych dla produktów/usług firmy
  • zarządzanie kampaniami reklamowymi online, w tym reklamą w mediach społecznościowych, Google Ads itp
  • kreowanie i monitorowanie treści marketingowej, w tym treści na stronie internetowej, blogu i materiałów promocyjnych
  • analiza wyników kampanii marketingowych oraz przygotowywanie raportów z efektywności działań
  • planowanie i koordynacja działań marketingowych w tradycyjnych kanałach, takich jak druk, media, wydarzenia branżowe itp
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedaży w celu zrozumienia potrzeb klientów i dostosowywania strategii marketingowej
  • monitorowanie trendów w dziedzinie marketingu i proponowanie nowych pomysłów na poprawę widoczności marki

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu marketingu, zarządzania biznesem lub pokrewnego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne
  • znajomość narzędzi do analizy danych i monitorowania kampanii (Google Analytics, Facebook Insights, itp.)
  • umiejętność kreatywnego myślenia i generowania nowych pomysłów
  • doskonała umiejętność redagowania treści marketingowych
  • znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym i tradycyjnym
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z zespołem

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole, w środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu
  • pracę w trybie stacjonarnym w biurze w centrum Rzeszowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia
  • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae