Technik Media/VR / Specjalista ds. obsługi pracowni ProtoLab
Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 31 stycznia, 14:59

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wspieranie użytkowników PCI ProtoLab przy tworzeniu prototypów oraz doradztwo techniczno-organizacyjno-projektowe przy tworzeniu nowych projektów na pracowni Media/VR;
  • Ścisła współpraca z zespołami i rezydentami ProtoLab w zakresie szkoleń stanowiskowych i BHP, prac technicznych, projektowania i rozwoju prototypów;
  • Nadzór merytoryczny i ocena techniczna projektów realizowanych przez użytkowników PCI ProtoLab, w tym analiza i wskazywanie usprawnień;
  • Bieżące szkolenie użytkowników PCI ProtoLab w obsłudze narzędzi i urządzeń dostępnych w pracowni Media/VR pod kątem umiejętności potrzebnych do tworzenia prototypów;
  • Pobudzanie kreatywności i inspirowanie użytkowników PCI ProtoLab do definiowania nowych projektów i prototypów;
  • Tworzenie interdyscyplinarnych konkursów i wyzwań na eksperymentalne projekty prototypowania;
  • Wspieranie zespołu ProtoLab w:
  • a. zarządzaniu narzędziami, urządzaniami, oprogramowaniem i licencjami,
  • b. rozwijaniu pracowni i jej optymalnym doposażaniu,
  • c. organizowanych wydarzeniach i inicjatywach,
  • d. współadministrowaniu przestrzenią pracowni prototypowania PCI ProtoLab, które obejmuje m.in. obsługiwanie i konserwację narzędzi i urządzeń,
  • Opieka i nadzór nad powierzoną pracownią Media/VR w tym powierzchni, sprzętów, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie ze sprzętem video i audio rejestracji;
  • Znajomość programów graficznych i montażowych z pakietu Adobe;
  • Umiejętność planowania całego procesu nagrywania i montowania materiałów video;
  • Umiejętność dostosowania formatów oraz render plików video;
  • Umiejętność korekcji oraz post produkcji dźwięku.

Mile widziane

  • Kreatywność w realizacji inicjowaniu nowych projektów;
  • Wysokie zdolności interpersonalne, łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Umiejętność szkolenia i współpracy z młodymi innowatorami;
  • Doświadczenie w pracy w studio (w tym umiejętność operowania światłem i dźwiękiem);
  • Znajomość technologii VR;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Czynne prawo-jazdy kat.B2.

Oferujemy

  • Umowę o pracę -1/2 etatu;
  • Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae