Kontroler Surowca Drzewnego
IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział w Stalowej Woli
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 26 stycznia, 09:47

Opis stanowiska

Kontroler surowca drzewnego Miejsce pracy: IKEA Industry Oddział w Stalowej Woli IKEA Industry to miejsce, gdzie dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. Poświęcamy sporo czasu, na tworzenie lepszych warunków pracy, bo dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli chcesz realizować się w roli odpowiedzialnej za: • Przyjmowanie surowca oraz materiałów drzewnych na magazyn, • Bieżącą kontrolę jakości i ilości przyjmowanego surowca, • Rejestrację oraz sporządzanie dokumentów przyjęcia i wydania surowca drzewnego, • Sporządzanie protokołów reklamacyjnych na podstawie protokołu niezgodności, • Kontrolę rozładunku i załadunku surowca, • Czynny udział w inwentaryzacji stoków magazynowych. I spełniasz oczekiwania: • Wykształcenia min. średniego, • Znajomości obsługi komputera oraz systemu Ms Office, • Umiejętności organizacyjnych, • Dyspozycyjności, • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży drzewnej lub leśnej. Co możesz zyskać? Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci: • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę; • Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy; • 30 minutową płatną przerwę w pracy; • Dostęp do prywatnej opieki medyczne; • Dofinansowanie do posiłków; • 15% rabat w sklepach IKEA; • Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS; • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW; • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju; • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku ( godz. 6:30-14:30,11:00-19:00). APLIKUJ wysyłając swoje CV poprzez link https://smrtr.io/hYNyF do 02.02.2022r.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Przyjmowanie surowca oraz materiałów drzewnych na magazyn,• Bieżącą kontrolę jakości i ilości przyjmowanego surowca,• Rejestrację oraz sporządzanie dokumentów przyjęcia i wydania surowca drzewnego,• Sporządzanie protokołów reklamacyjnych na podstawie protokołu niezgodności,• Kontrolę rozładunku i załadunku surowca,• Czynny udział w inwentaryzacji stoków magazynowych.

Wymagania

  • • Wykształcenia min. średniego,• Znajomości obsługi komputera oraz systemu Ms Office,• Umiejętności organizacyjnych,• Dyspozycyjności,• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży drzewnej lub leśnej.

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;• Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy;• 30 minutową płatną przerwę w pracy;• Dostęp do prywatnej opieki medyczne;• Dofinansowanie do posiłków;• 15% rabat w sklepach IKEA;• Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS;• Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW;• Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju;• Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku ( godz. 6:30-14:30,11:00-19:00).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae