Serwisant -Elektronik
Pratt & Whitney Rzeszów S.A
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 stycznia, 13:32

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie legalizacji aparatury kontrolno-pomiarowej (AKP) z zakresu pomiaru wielkości elektrycznych, ciśnienia, temperatury
  • Prowadzenie dokumentacji powiązanej z legalizacją AKP
  • Nadzór nad procesami legalizacji przyrządów kontrolno-pomiarowych urządzeń i maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie wyższego technicznego – mile widziane: elektronika i telekomunikacja, systemy elektroniczne, metrologia
  • Doświadczanie w pracy na stanowiskach SUR / laboratorium związanego z legalizacją aparatury kontrolno-pomiarowej wielkości elektrycznych, ciśnienia, próżni i temperatury
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną, elektroniczną
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Angielski min B1
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Sumienność oraz dokładność realizowanych zadań oraz gotowość do pracy pod presją czasu
  • Rzetelność i poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia energetyczne SEP do 1kV

Oferujemy

  • Miejsce pracy dedykowane zarówno dla Pań jak i Panów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)
  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Uczestnictwo w programie Scholar– dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja

Curriculum vitae