Java Software Developer (Junior/Mid/Senior)
Axamo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 lipca, 11:25

Opis stanowiska

Rekrutację prowadzimy do firmy dostarczającej rozwiązania z dziedziny IT i automatyki przemysłowej. Miejsce pracy do wyboru: Kraków (siedziba główna) lub Rzeszów (oddział).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie, implementację, testowanie i uruchomianie oprogramowania
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej projektu
  • Rozwijanie rozwiązań bazodanowych
  • Wdrażanie autorskich rozwiązań wspomagających i nadzorujących procesy produkcyjne

Wymagania

  • Wyższego wykształcenia informatycznego lub technicznego - preferowane kierunki: informatyka, automatyka
  • Znajomości języka Java i środowiska Eclipse
  • W przypadku absolwentów nie wymagane jest posiadanie doświadczenia komercyjnego- a wiedza, umiejętności i chęć nauki i rozwoju.
  • Znajomości relacyjnej bazy danych Oracle oraz języka SQL
  • Znajomości pakietu MS Office oraz systemów Windows
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz kreatywności
  • Umiejętności codziennej komunikacji i współpracy w międzynarodowym zespole (angielski B2)
  • Dyspozycyjności umożliwiającej zagraniczne wyjazdy służbowe. Na stanowisku przewidywane są delegacje zagraniczne, na początku współpracy przeszkolenie odbędzie się w biurze Austrii (kilka tygodni)- później przez 1-1,5 roku praca głównie stacjonarna ze sporadycznymi krótkimi delegacjami do Austrii i Niemiec. W przyszłym roku szacowana łączna ilość delegacji - do 2 miesięcy

Mile widziane

  • Znajomość Spring Framework oraz JDBC
  • Znajomość JUnit
  • Znajomość JasperReports Server
  • Doświadczenie w realizacji projektów z zakresu automatyki przemysłowej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy: premia roczna, oraz dodatki obowiązujące podczas delegacji: cost of living, quality of living / dzień, premia rozruchowa /1 godzina, dodatek delegacyjny.
  • A ponadto: prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do obiadów, pracowniczy program emerytalny, kartę MultiSport, dofinansowanie dodatkowej edukacji, możliwość rozwoju zawodowego i system szkoleń oraz pracę w międzynarodowych zespołach na terenie całego świata przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych w branży metalurgicznej. Elastyczny czas pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • inżynieria materiałowa
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Zachęcamy i zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego
  • Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

Curriculum vitae