Starszy Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych (K/M/X)
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 24 stycznia, 10:33

Opis stanowiska

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach: • Advanced Facilities • Water&Environment • Transportation • Energy&Power • Cities&Places • Digital Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile. W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym – zaprojektuj z nami swoją ściężkę kariery!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Aktywny udział w procesie projektowym
  • • Opracowywanie rysunków technicznych, opisów, zestawień materiałów
  • • Opracowywanie modelu 3D instalacji elektrycznych w środowisku BIM
  • • Współpraca z innymi inżynierami
  • • Koordynacja z innymi branżami
  • • Uczestnictwo w opracowywaniu raportów obliczeniowych dla instalacji elektrycznych

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, energetyki lub pokrewne
  • • Mile widziane doświadczenie zdobywane na projektach przemysłowych
  • • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • • Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze projektowania instalacji elektrycznych
  • • Znajomość programu AutoCAD, Revit
  • • Znajomość programów takich jak Dialux oraz oprogramowania 3D (Navisworks, Microstation) będzie dodatkowym atutem
  • • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • • Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym
  • • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30)
  • • „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h)
  • • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury
  • • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs
  • • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania
  • • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs (Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością
  • • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)
  • • Możliwość udziału w lekcjach j. angielskiego/polskiego/niemieckiego
  • • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae