Informatyk - programista
HELIX SOLUTIONS Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 stycznia, 12:17

Opis stanowiska

Firma Helix Solutions Sp. z o.o., świadcząca kompleksowe usługi informatyczne na rzecz podmiotów instytucjonalnych, branży przemysłowej i lotniczej poszukuje studentów/absolwentów na staż/zatrudnienie na stanowisko Informatyk - Programista.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Udział w projektowaniu aplikacji,• Kodowanie i testowanie aplikacji• Tworzenie dokumentacji technicznych i użytkowych

Wymagania

  • • Podstawowe doświadczenie w pracy np. z .NET,• Podstawowe doświadczenie w pracy z relatywnymi bazami danych takimi jak MsSQL czy MySQL,• Komunikatywność i elastyczność w podejmowanych zadaniach• Zaangażowanie w realizacji zadań• Otwartość na nowe technologie

Mile widziane

  • • programowanie w środowisku Microsofty Office

Oferujemy

  • • Spokojną pracę w zadaniowych grupach programistycznych • Bliską współpracę ze światowymi korporacjami,• Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i udziału w międzynarodowych projektach,• Możliwość rozwoju,• Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa kontraktorska),• Pakiety Multisport, MultiLife

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • informatyka

Curriculum vitae