Automatyk / Programista PLC Rzeszów
Teknia Rzeszów Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 stycznia, 09:32

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku automatyka / programisty PLC będzie odpowiedzialna między innymi za projektowanie, uruchamianie i testowanie urządzeń pracujących na terenie zakładów grupy Teknia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn na terenie zakładu,
  • udział w projektowaniu maszyn, urządzeń oraz modernizacja istniejących,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej, również zamówień,
  • uruchomienia maszyn, itp.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów,
  • znajomość budowy układów elektrycznych i pneumatycznych,
  • znajomość programów służących do projektowania schematów elektrycznych,
  • umiejętność programowania sterowników PLC oraz paneli operatorskich,
  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • zdolność do podejmowania decyzji,
  • otwartość na nowinki techniczne,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie z branży motoryzacyjnej nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • stabilność zatrudnienia oraz dużą samodzielność pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • karta Multisport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Informacje dodatkowe

  • aplikacje proszę składać maliowo na adres kadry.tr@tekniagroup.pl z dopiskiem w temacie Automatyk
  • Prosimy uwzględnić w dokumentach rekrutacyjnych klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).”

Curriculum vitae