Programista robotów przemysłowych
RSI
Bochnia, Małopolskie

praca 17 stycznia, 22:24

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Programowanie online robotów przemysłowych: KUKA, FANUC, ABB, inne
  • Konfiguracja i uruchomienie robotów przemysłowych
  • Uruchomienie i optymalizacja procesów produkcyjnych (zgrzewanie, spawanie, klejenie, ...)
  • Testowanie oprogramowania
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Praca w systemie delegacyjnym (70-80% czasu w skali roku to delegacje)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne w zakresie automatyki i robotyki, mechatroniki i pokrewne
  • Znajomość zagadnień z dziedziny robotyki
  • Nieszablonowy sposób myślenia i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielny i uporządkowany sposób pracy
  • Dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych - warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom komunikatywny) umożliwiająca pracę za granicą, czytanie i tworzenie dokumentacji technicznych
  • Czynne prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych
  • Motywacja do ciągłego rozwoju, chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość sieci przemysłowych (ProfiNet, Profibus, DeviceNet, inne)
  • Umiejętność czytania/tworzenia dokumentacji elektrycznych (ePlan, inne)
  • Umiejętność programowania sterowników PLC lub systemów wizualizacji HMI/Scada

Oferujemy

  • Udział w projektach automatyzacji przemysłu realizowanych na całym świecie
  • Wsparcie w rozwoju i zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych
  • Szkolenia z zakresu wiedzy technicznej oraz umiejętności miękkich

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)
  • niemiecki (średni)

Curriculum vitae