Inżynier ds. ofertowania branża elektryczna
ENCO Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 17 stycznia, 08:37

Opis stanowiska

Firma ENCO Sp. z o.o. działa na rynku od prawie 35 lat. Jesteśmy producentem wysokiej jakości stacji transformatorowych kontenerowych, urządzeń rozdzielczych SN i nn, systemów telemechaniki i sterowania. Realizujemy ciekawe projekty związane z zasilaniem i przebudową zasilania elektroenergetycznego obiektów, w tym z modernizacją istniejących urządzeń, zasilaniem ze źródeł OZE, elektromobilnością. W obsłudze klienta stawiamy na nowoczesne, sprawdzone rozwiązania i kompleksowe rozwiązanie problemów, dzięki czemu stale rozwijamy naszą ofertę produktów i usług.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Analiza zapytań ofertowych klientów, dobór odpowiednich rozwiązań, uszczegółowienie zakresu oferty z klientem.
  • • Przygotowanie oferty techniczno – handlowej wraz z rysunkami ofertowymi i opisem technicznym.
  • • Komunikacja z dostawcami komponentów, weryfikacja wycen i dostępności.
  • • Wsparcie techniczne w Dziale Sprzedaży: sporządzanie rysunków ofertowych, specyfikacji technicznych, list materiałowych itp.

Wymagania

  • Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:
  • • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektroenergetycznym, pokrewnym (lub w trakcie studiów)
  • • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • • Zdolności analityczne
  • • Praktyczną znajomość obsługi programu AUTO – CAD – mile widziana
  • • Chęci do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • • Oferujemy:
  • • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez praktyczne zapoznanie się z rozwiązaniami technicznymi i zasadami ich doboru
  • • Umowę o pracę lub zlecenie w zależności od Twoich potrzeb (elastyczny system pracy)
  • • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • • Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy
  • • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • • Benefity pozapłacowe: atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiet MULTISPORT, świąteczne dodatki finansowe, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

5550 - 7700 PLN

Curriculum vitae