Stażysta/Specjalista ds. Administracji
Winopasja
Rzeszów, Podkarpackie

staż 16 stycznia, 13:25

Opis stanowiska

Winopasja.pl to startup i operator platformy Winopasja.pl. Jest to unikalna platforma handlowa do promocji winnic, wina i handlu winem (marketplace). Jako startup szukamy osób ambitnych, kreatywnych i niebojących się nowych wyzwań. Praca wykonywana będzie w godzinach 9:00 -17:00 (możliwość uzgodnienia innych godzin pracy) i odbywać się będzie hybrydowo. Biuro znajduje się na ul. Matuszczaka 14 w Rzeszowie. Zadania - Obsługa biura, w tym przygotowywanie dokumentów i raportów. - Praca z oprogramowaniem biurowym oraz programami graficznymi. - Tworzenie kampanii reklamowych wspierających platformę Winopasja.pl. - Bieżąca obsługa biura, zarządzanie korespondencją. Oferujemy - Możliwość nauki obsługi oprogramowania biurowego i programów graficznych. - Praktyczne doświadczenie w obszarze administracji w dynamicznym środowisku startupowym. - Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu studiów. - Hybrydową formę pracy, pozwalającą na zdalne wykonywanie obowiązków. - Przyjazne środowisko pracy w zespole z pasją do branży winiarskiej. Wymagania - Chęć nauki i rozwijania umiejętności w obszarze administracji. - Energia, ambicja i otwarcie na nowe wyzwania. - Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole. Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać na adres: info@winopasja.pl W temacie wiadomości proszę podać "Staż". Winopasja.pl to firma równych szans, zachęcamy osoby z różnymi doświadczeniami i umiejętnościami do aplikowania. Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia. Nie wymagamy określonych kompetencji i umiejętności. Najważniejsze dla nas to chęci, energia i ambicja. Praca nie wiąże się z pakowaniem i nadawaniem przesyłek, jest to praca przy komputerze.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Obsługa biura, w tym przygotowywanie dokumentów i raportów.- Praca z oprogramowaniem biurowym oraz programami graficznymi.- Tworzenie kampanii reklamowych wspierających platformę Winopasja.pl.- Bieżąca obsługa biura, zarządzanie korespondencją.

Wymagania

  • - Chęć nauki i rozwijania umiejętności w obszarze administracji.- Energia, ambicja i otwarcie na nowe wyzwania.- Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym.

Oferujemy

  • - Możliwość nauki obsługi oprogramowania biurowego i programów graficznych.- Praktyczne doświadczenie w obszarze administracji w dynamicznym środowisku startupowym.- Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu studiów.- Hybrydową formę pracy, pozwalającą na zdalne wykonywanie obowiązków.- Przyjazne środowisko pracy w zespole z pasją do branży winiarskiej.

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae