Technik/Inżynier ds. pomiarów
GRINEA sp. z o.o. (dawniej: ZWSE Rzeszów sp. z o.o)
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 stycznia, 13:25

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • konfiguracje, wprowadzenie nastawień, wykonanie pełnych badań zabezpieczeń pól SN, WN oraz wymuszenie sygnałów dla potrzeb sprawdzenia komunikacji zabezpieczeń z SSiN,
  • uruchomienie zabezpieczenia szyn i LRW WN, synchronizatora stacyjnego rozdzielni WN, koncentratora zabezpieczeń i rejestratora zakłóceń WN oraz lokalizatora miejsca zwarcia linii WN,
  • uruchomienie urządzeń i łączy teletransmisyjnych
  • próby funkcjonalne instalacji odolejania stanowisk transformatorów (autotransformatorów),
  • pomiary linii napowietrznych WN, napięć rażeniowych dotykowych na rozdzielni wysokiego napięcia, instalacji elektrycznych obiektów kubaturowych oraz natężenia oświetlenia zewnętrznego, hałasu oraz pól elektroenergetycznych stacji elektroenergetycznych,
  • badania pomontażowe aparatury pierwotnej oraz kabli nn, SN i WN,
  • badania pomontażowe i prace rozruchowe w zakresie obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych,
  • badania pomontażowe i próby funkcjonalne potrzeb własnych: 220 V DC, 230/400 V AC, 230
  • V AC napięcia gwarantowanego, 48 V DC.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
  • wiedza z zakresu pomiarów elektrycznych i znajomość norm z tego zakresu,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac pomiarowych i rozruchowych na stacjach elektroenergetycznych oraz konfiguracji zabezpieczeń linii elektroenergetycznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych
  • i studiów, w tym podyplomowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • program wprowadzający umożliwiający poznanie specyfiki firmy oraz wdrożenie w obowiązki,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz pełne wsparcie przełożonego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Curriculum vitae