Technolog
Weldon Sp. z o.o.
Ropczyce, Podkarpackie

praca 4 stycznia, 14:36

Opis stanowiska

Weldon Sp. z o. o. należy do grona uznanych przedsiębiorstw w branży konstrukcji stalowych. Firma specjalizuje się w produkcji kontenerów, budynków modułowych, konstrukcji stalowych oraz ekranów akustycznych. Oferujemy kompleksowe usługi poczynając od projektu, poprzez montaż i serwis. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko: Technolog Miejsce pracy: Brzezówka k. Ropczyc

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowanie procesów technologicznych na wszystkie wyroby (konstrukcje stalowe, kontenery) produkowane w firmie,
  • współpraca z kierownictwem produkcji w zakresie właściwego wykorzystania parku maszynowego,
  • współudział w przeprowadzanych próbach przy wprowadzaniu nowych procesów technologicznych,
  • prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem stosowania aktualnej technologii w zakresie dziedzin technologicznych,
  • bieżąca aktualizacja dokumentacji technologicznej wynikająca ze zmian konstrukcyjnych oraz uprawnień technologicznych,
  • wprowadzanie nowoczesnych metod technologicznych możliwych do zastosowania w firmie,
  • wnioskowanie uzasadnionych zmian technologicznych i konstrukcyjnych, w celu usprawnienia i obniżenia kosztów produkcji,
  • prawidłowe i terminowe ustalanie norm czasu pracy dla wykonywanych operacji i procesów technologicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek materiałoznawstwo, mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo), ewentualnie w trakcie magisterskich studiów zaocznych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji spawalniczej,
  • wiedza z zakresu procesów technologicznych,
  • znajomość oprogramowania do opracowania dokumentacji rysunkowej AutoCad, SolidWorks,
  • znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy, warsztaty)
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do letniego wypoczynku, paczki dla dzieci i pracowników na święta, dofinansowanie pobytu dziecka w zakładowym żłobku i przedszkolu, dofinansowanie do karty MultiSport i inne)
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • świetna atmosfera pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Informacje dodatkowe

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Curriculum vitae