Specjalista ds. handlowych z jęz. niemieckim
Weldon Sp. z o.o.
Ropczyce, Podkarpackie

praca 3 stycznia, 08:03

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie do Działu Eksportu poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. handlowych z jęz. niemieckim Miejsce pracy: Brzezówka k. Ropczyc

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • aktywna weryfikacja w Internecie obecnych przetargów
  • udział w rozmowach handlowych
  • przygotowywanie kalkulacji do ofert handlowych (kosztorysów, rysunków, specyfikacji technicznych)
  • prowadzenie korespondencji z klientami
  • nadzór nad zleceniami
  • kompletacja dokumentów zwrotnych od klientów (podpisane WZ)
  • aktywna współpraca z innymi Działami Firmy

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów)
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość Excel
  • silne nastawienie na skuteczność w działaniu
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • terminowość, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu AutoCad

Oferujemy

  • prowadzenie innowacyjnych projektów w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy, warsztaty)
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do letniego wypoczynku, paczki dla dzieci i pracowników na święta, dofinansowanie pobytu dziecka w zakładowym żłobku i przedszkolu, dofinansowanie do karty MultiSport i inne)
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • świetną atmosferę pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • inżynieria materiałowa
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika i budowa maszyn
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)
  • niemiecki (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Curriculum vitae