Hardware Design Engineer – Konstruktor Elektronik
Axamo Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 4 lipca, 15:26

Naszym klientem jest nowoczesna i globalnie rozpoznawalna firma produkcyjna. W związku z nowymi projektami, dalszą rozbudową Działu Elektroniki i zespołów projektowych poszukujemy kolejnych kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska KONSTRUKTORA ELEKTRONIKA. Poszukujemy Kandydatów na każdym poziomie zaawansowania - zarówno doświadczonych specjalistów, jak i nastawionych na rozwój i naukę absolwentów, poszukujących pierwszych wyzwań zawodowych Miejsce pracy: Mielec Wymiar pracy: pełny etat System pracy: jednozmianowy, elastyczny czas pracy Forma zatrudnienia: umowa o pracę (podpisywana bezpośrednio z Pracodawcą)

• Projektowanie układów elektronicznych
  • Opracowywanie i kreowanie nowych rozwiązań, rozwoju produktów i ich funkcjonalności; doskonalenie procesów rozwojowych
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki elektroniczne)
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer/ Eagle/ Protel lub innego systemu do wspomagania projektowania układów elektronicznych
  • Znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
  • Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • Praktyczna wiedza z zakresu szeroko rozumianej elektroniki oraz chęć dalszego rozwoju w tym kierunku
  • Znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach
  • Rozwinięte kompetencje miękkie, dyspozycyjność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach branżowych – wewnętrznych, jak i zewnętrznych)
  • Kursy językowe (lekcje prowadzone przez native speakera)
  • Inne pozapłacowe i płacowe benefity (między innymi dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę we wspierającym zespole, w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze sprzyjającej realizacji własnych pomysłów
  • Ciekawą pracę, różnorodność realizowanych projektów i współpracę z prestiżowymi i globalnie rozpoznawalnymi markami

umowa o pracę

student,absolwent

• automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • inżynieria materiałowa
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

• angielski (średni)

• Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny:
  • Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.