Stażysta/ka w dziale Zakupów (obszar Rozwoju Dostawców)
B/S/H/ Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Głogów Małopolski, Podkarpackie

staż 19 grudnia, 09:44

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie w optymalizacji procesu kontroli dostaw;
  • Wsparcie w optymalizacji procesu reklamacyjnego;
  • Przygotowywanie zwrotów części niezgodnych do dostawcy w systemie SAP;
  • Zarządzanie zwrotami części niezgodnych do dostawcy;
  • Wsparcie inspektorów i inżynierów jakości dostawców w dziennych problemach produkcyjnych.

Wymagania

  • Aktualny status studenta - warunek konieczny;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Proaktywna postawa, chęć nauki i rozwoju;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność min. 24 godzin w tygodniu;
  • Znajomość oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Płatny staż w Dziale Zakupów;
  • Udział w bieżących pracach wykonywanych przez pracowników działu;
  • Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów;
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez podejmowanie nowych wyzwań;
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy;
  • Elastyczne godziny pracy.

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae