Płatny staż w branży finansowej
No Fluff Jobs Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 grudnia, 15:20

Opis stanowiska

Phinance S.A. już od 21 lat, jako jedna z największych firm pośrednictwa finansowego w kraju, daje doskonałe możliwości rozwoju współpracownikom. Dołączając do Phinance S.A. zapewniasz sobie staż w firmie z ugruntowaną pozycją, która posiada już 49 oddziałów w całej Polsce.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przedstawimy Ci istotę planowania finansowego w praktyce, zapoznamy Cię ze skutecznymi metodami pozyskiwania klientów i budowania długoterminowych relacji biznesowych.
  • Zobaczysz w jaki sposób porównywać różne oferty dostępne na rynku finansowym i korzystnie doradzać klientom w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń, planów emerytalnych czy inwestycji.
  • Weźmiesz udział w szkoleniach z zakresu finansów osobistych i firmowych z naciskiem na praktykę.
  • Rozwiniesz swoje kompetencje miękkie osadzone w sferze biznesowej,
  • zapoznasz się z realiami i praktyczną stroną rynku finansowego a także z procesami i schematami działania rynku.
  • Płynnie rozpoczniesz karierę zawodową.

Wymagania

  • Bystry i kreatywny umysł, otwarty na nieszablonowe rozwiązania.
  • Ambicja i wytrwałość w dążeniu do celu.
  • Wysoka komunikatywność.
  • Wykształcenie min. średnie i chęć do dalszej nauki.
  • Dyspozycyjność 30 godz. tygodniowo.

Oferujemy

  • Podstawowe wynagrodzenie + premie
  • Naukę nowego zawodu od podstaw uczestnicząc w naszym programie wdrożeniowym.
  • Bogaty system szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez certyfikowanych doradców finansowych.
  • Opiekę mentora i jego wsparcie na każdym etapie wdrożenia.
  • Wiele ścieżek rozwoju – specjalistyczne i managerskie.
  • Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu.
  • Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić ciekawe miejsca na świecie.
  • Organizację egzaminów licencyjnych, w których możesz wziąć udział.
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich i naszych zajęć.
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Rzeszowa.
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Informacje dodatkowe

  • Aplikuj na stronie: https://nofluffjobs.com/pl/job/platny-staz-w-branzy-finansowej-phinance-rzeszow?utm_source=website&utm_medium=link&utm_campaign=nfs&utm_content=prz

Wynagrodzenie

3000 - 3000 PLN

Curriculum vitae