Opiekun/ka osób starszych w Niemczech.
Top Carer Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

praca 4 lipca, 13:32

Opis stanowiska

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech. Opieka odbywa się w prywatnych domach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Pomoc w codziennych czynnościach życiowych i pielęgnacyjnych, pomoc w lekkich pracach domowych, dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece - również nad kimś bliskim. Cierpliwość oraz miłe usposobienie wobec starszej osoby.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie, transport do pracy i z powrotem, zakwaterowanie i wyżywienie, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • inżynieria medyczna

Języki

  • niemiecki (średni)

Curriculum vitae