Inżynier budowy bez doświadczenia - absolwenci
GRINEA sp. z o.o. (dawniej: ZWSE Rzeszów sp. z o.o)
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 grudnia, 11:01

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie kierownika budowy przy nadzorze nad realizacją obiektów budowlanych w sposób zgodny z wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramami robót,
  • wsparcie przy opracowywaniu harmonogramów prowadzenia prac budowlanych i planu zamówień materiałowych,
  • wsparcie kierownika budowy przy koordynowaniu prac podwykonawców,
  • wsparcie kierownika budowy przy kontroli terminowości i jakości wykonywanych prac,
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji budowy, dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • dobrą współpracę z członkami zespołu projektowego.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
  • umiejętności analizowania dokumentacji projektowej i technicznej oraz harmonogramu robót,
  • gotowości do częstych podróży służbowych,
  • dobrej znajomości MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach,
  • samochód służbowy również do celów prywatnych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, w tym podyplomowych,
  • program wprowadzający umożliwiający poznanie specyfiki firmy oraz wdrożenie w obowiązki,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz pełne wsparcie przełożonego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika

Curriculum vitae