Inżynier Budowy w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych:
PBE ELBUD Warszawa Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 15 grudnia, 08:03

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki
  • - Praca na budowach Stacji i Linii Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.
  • - Udział w działaniach merytorycznych, koordynacyjnych i organizacyjnych prowadzonych przez Kierownika Budowy/Robót, Kierownika Projektu Realizacji Inwestycji.
  • - Nadzorowanie w zakresie terminowości i jakości wykonywania prac podległych pracowników, usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z dokumentacją techniczną oraz zasadami panującymi w Organizacji i ustalonym systemem jakości.
  • - Analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności i wprowadzania rozwiązań zamiennych, bieżące utrzymywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej budowy.
  • - Nadzór nad czasem pracy pracowników brygad monterskich, terminowością dostaw materiałów i harmonogramami prac podwykonawców.
  • - Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowywanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora/Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy.
  •  Udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, raportów, dokumentacji pomontażowej i innych dokumentów niezbędnych w toku realizacji robót budowlanych.

Wymagania

  • Wymagania
  • - Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym.
  • - Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.
  • - Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja czasu pracy.
  • - Znajomość pakietu MS Office oraz programów typu CAD.

Mile widziane

  • Mile widziane
  • - Doświadczenie w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy przy budowie obiektów infrastruktury elektroenergetycznej/przesyłowej lub obiektach przemysłowych.
  • - Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Oferujemy
  • - Możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenie kwalifikacji.
  • - Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu przesyłowego energii elektrycznej stanowiącego o bezpieczeństwie energetycznym kraju.
  • - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • - Stabilne warunki zatrudnienia.
  • - Niezbędne narzędzia do pracy.
  • - Program benefitów (ubezpieczenie grupowe, program pożyczek pracowniczych, szkolenia, możliwość dofinansowania kart Multisport, posiłki profilaktyczne, talony na święta Bożego Narodzenia, świąteczne paczki dla dzieci).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka

Curriculum vitae