Stażysta / Stażystka w dziale pozyskiwania i rozliczania dotacji UE
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia"
Rzeszów, Podkarpackie

staż 8 grudnia, 10:31

Opis stanowiska

Stanowisko administracyjno-biurowe

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:wyszukiwanie możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorców, jednostek samorządów terytorialnych, organizacji i innych podmiotówpozyskiwanie finansowania dla przedsiębiorców, jednostek samorządów terytorialnych, organizacji i innych podmiotówprzygotowywanie wniosków, ofert i dokumentacji rozliczeniowejprace administracyjno-biurowe

Wymagania

  • Wymaganiaukończone studia wyższe (mile widziane po kierunkach: ekonomia, rachunkowość, socjologia, administracja, marketing, kulturoznawstwo)umiejętność pracy w zespoleodpowiedzialność oraz terminowość w realizacji zadańznajomość MS Office (Word, Excel)dobra organizacja pracy i samodzielność

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Oferujemypraca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespolestabilność w zakresie formy zatrudnienia (po stażu możliwość zatrudnienia)dobrze wyposażone i komfortowe biuro w centrum Rzeszowa

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae