Marketing Manager
Voster
Zarzecze, Podkarpackie

praca 7 grudnia, 11:20

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie i wdrażanie kompleksowej strategii marketingowej firmy
  • Zarządzanie działaniami marketingowymi w mediach społecznościowych, w tym koordynowanie działań agencji social media
  • Opracowywanie działań i kampanii marketingowych
  • Nadzorowanie procesu tworzenia i aktualizacji strony internetowej firmy
  • Kreowanie strategii SEO i zapewnienie optymalizacji strony internetowej firmy pod kątem wyszukiwarek
  • Opracowanie treści marketingowych, włączając w to treści na stronę internetową, bloga, materiały reklamowe, itp.
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Tworzenie i zarządzanie budżetem marketingowym oraz osiąganie celów marketingowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących wyników marketingu dla kierownictwa
  • Monitorowanie i analiza wyników działań marketingowych oraz dostosowywanie strategii w oparciu o dane i analizy
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach biznesowych

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie marketingu
  • Szeroka wiedza z zakresu różnych zagadnień marketingu
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych
  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, zarządzania lub pokrewnych dziedzin
  • Wysokie zdolności organizacyjne, analityczne i interpersonalne
  • Samodzielność, kreatywność, zdolność do myślenia strategicznego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + nagrody)
  • Zniżki na produkty firmowe dla pracowników
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae